Spawacz / monter instalator sieci światłowodowych - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-05-02
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: TILT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/24/4092

Miejsce pracy: 80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Spawanie kabli światłowodowych - ODF, Mufy
wykonywanie zleconych instalacji kablowych,
budowa tras kablowych, rurociągów oraz kanalizacji teletechnicznej,
spawanie kabli światłowodowych, uruchomienia i pomiary okablowania światłowodowego, teleinformatycznego, elektrycznego,
udział w odbiorach technicznych i w wizjach lokalnych,
obsługa awarii sieci.
Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności plus atrakcyjny system premiowy za dodatkowe zadania.
Firma zapewnia wyposażenie stanowiska pracy (narzędzia, środki komunikacji, ubrania robocze, sprzęt, środki transportu), szkolenia.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter sieci telekomunikacyjnych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat.B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w spawaniu kabli światłowodowych, obsługa elektro-narzedzi, podstawowa znajomość technologii wykonywania i eksploatacji sieci i systemów światłowodowych, wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne, chęć do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji, komunikatywność, umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B.
Mile widziane: umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji technicznych z zakresu telekomunikacji, sieci światłowodowej, prawo jazdy B+E, uprawnienia na minikoparkę.

NIP: 5882446099
REGON: 38240309300000
Adres www: https://tilt.net.pl/
Adres: Owczarnia 65, 80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 535 500 601
E-mail: lukasz.olszewski@tilt.net.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail