Lektor języka angielskiego - Krynica-Zdrój, małopolskie

Data dodania: 2024-05-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Pracodawca: LANGO.STUDIO Agnieszka Rzeszuto
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0933

Miejsce pracy: 33-380 Krynica-Zdrój 1/204, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie grupowych zajęć języka angielskiego z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Udział w szkoleniu wdrażającym oraz innych szkoleniach w ciągu roku szkolnego wynikających z planu pracy. Prowadzenie zajęć według określonych wytycznych i planu udostępnionego przez pracodawcę. Praca w Krynicy-Zdroju.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Data zakończenia: 30.06.2025
Wynagrodzenie brutto: od 65 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa 65 zł brutto
Zawód: lektor języka obcego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • pracowitość, punktualność, umiejętność dobrej organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany

NIP: 7372039746
REGON: 380029294
Adres: 34-643 Jurków 240, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Rzeszuto
Nr telefonu: 505 181 164
E-mail: biuro@langostudio.pl
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail