Fryzjer (o) - Tuchów, małopolskie

Data dodania: 2024-05-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: Świat Zdrowego Włosa Lidia Starzyk-Hudyka
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1569

Miejsce pracy: Rozwadowskich 6, 33-170 Tuchów, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: fryzjerstwo damsko-męskie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: fryzjer*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe kierunkowe, praca w Tuchowie od pon. - pt. w godz. 8.00-16.00 oraz w soboty w godz. 7.00-13.00 (praca na umowę zlecenie). Wynagrodzenie 27,70 zł/h brutto. Kontakt: Świat Zdrowego Włosa Lidia Starzyk-Hudyka, ul. Rozwadowskich 6, 33-170 Tuchów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 662 224 782, CV należy przesyłać na adres e-mial: lidias72@wp.pl

NIP: 8731216664
REGON: 850244758
Adres: Rozwadowskich 6, 33-170 Tuchów, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Lidia Starzyk-Hudyka
Nr telefonu: 662 224 782
E-mail: lidias72@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny