Strażnik - pracownik ochrony zakładu (o) - Tarnów, małopolskie

Data dodania: 2024-05-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: Zakład Poprawczy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1566

Miejsce pracy: Klikowska 101, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Strażnik - pracownik ochrony zakładu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: oraz dodatek za wysługę lat.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: strażnik w zakładzie dla nieletnich
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: Wykształcenie średnie (minimum zawodowe), mile widziane doświadczenie w pracy w służbach resortowych MS, MSWA, służba więzienna, komunikatywność, opanowanie, decyzyjność, znajomość technik konwojowania i interwencyjnych, negocjacji, znajomość przepisów: Ustawy o wspieraniu i resocjalizacji nieletnich, Ustawy z dnia 24 maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej. Osoba rekrutująca się na powyższe stanowisko winna nie figurować rejestrze skazanych. Zatrudnienie w wymiarze etat - 40 godzin/tydzień na podstawie umowy o pracę zgodnie z Kodeksem Pracy. Praca na umowę w zastępstwie z możliwością zatrudnienia na stałe. Praca w Tarnowie od pon. do nd. w ruchu ciągłym (godziny pracy do uzgodnienia). Wynagrodzenie: 6 000 zł brutto oraz dodatek za wysługę lat. Stawki wynagrodzenia zgodne z Rozporządzeniem Ministra Pracy i polityki społecznej / Dz. U. z 2023, poz. 1505 z późn. zmianami. Kontakt: Zakład Poprawczy w Tarnowie, ul. Klikowska 101, 33-100 Tarnów, CV wraz z wypełnionymi załącznikami oraz kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje, proszę przesłać na adres e-mail sekretariat@tarnow.zp.gov.pl

NIP: 8731093291
REGON: 000322904
Adres: Klikowska 101, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Miękina
E-mail: sekretariat@tarnow.zp.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: należy CV wraz z wypełnionymi załącznikami oraz kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje, proszę przesłać na adres e-mail sekretariat@tarnow.zp.gov.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail