Mechanik (huta bielany) k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-29
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Zarmen Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/05091

Miejsce pracy: Jana Kasprowicza 132, 01-949 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
- wykonywanie przeglądów, konserwacji,
- naprawa maszyn i urządzeń,
- usuwanie bieżących usterek i awarii,
- analiza stanu technicznego maszyn i urządzeń,
- kontrola nad prawidłową eksploatacją maszyn.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: + premie uznaniowe

Stawka: od 27,70 zł/h brutto (w zależności od doświadczenia)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: technik mechanik*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Technik mechanik* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Czytanie dokumentacji i rysunków technicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zawodowe techniczne: mechanika. Co najmniej roczne doświadczenie w dziale utrzymania ruchu. Umiejętności: samodzielność w działaniu, wiedza w zakresie zagadnień z mechaniki, dyspozycyjność, komunikatywność, praca w zespole, czytanie rysunku technicznego. Co najmniej roczne doświadczenie w dziale utrzymania ruchu. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

Praca w godz.: 6:00-14:00.

[Zgłoszenia: e-mail: rekrutacja@zarmen.pl; tel.+48 601 542 144 4 w godz.: 8:00-15:30]

NIP: 7542739320
REGON: 532383555
Adres: Jana Kasprowicza 132, 01-949 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: +48 601 542 144
E-mail: rekrutacja@zarmen.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 8:00-15:30