Mistrz - Żelków-Kolonia, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Pracodawca: ELMO SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0979

Miejsce pracy: Akacjowa 1, 08-110 Żelków-Kolonia, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dysponowanie zasobami ludzkimi w zakresie realizowanych zleceń, ustawianie harmonogramu produkcji w oparciu o procesy technologiczno-maszynowe, monitorowanie budżetu godzin przeznaczonych na realizację projektów, stały kontakt z kierownictwem, działem technologicznym oraz działem kontroli jakości, codzienne uzupełnianie raportów zaawansowania produkcyjnego oraz kontrolek pracy załogi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mistrz produkcji w przemyśle metalurgicznym
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Mistrz produkcji w przemyśle metalurgicznym (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • AutoCAD w tym modelowanie 3D
  • obsługa pakietu biurowego MS OFFICE

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność zarządzania kapitałem ludzkim, znajomość procesów spawania konstrukcji stalowych, znajomość rysunku technicznego, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość pracy technologa, mile widziana znajomość języka angielskiego (komunikatywna), mile widziane kursy i szkolenia ściśle związane z produkcją oraz kontrolą wyrobów spawanych

NIP: 8211648570
REGON: 71044347500000
Krótki opis działalności gospodarczej: Energetyka, Telekomunikacja, Konstrukcje stalowe, Projektowanie, Stacja kontroli pojazdów, budownictwo drogowo - mostowe
Adres www: www.elmo.com.pl/
Adres: Akacjowa 1, 08-110 Żelków-Kolonia, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Bartosz Bujalski
Nr telefonu: 797 959 506
E-mail: bartosz_bujalski@elmo.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail