Pracownik gospodarczy - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-04-29
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: KONBRUD ADAM ANDRZEJCZAK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/3993

Miejsce pracy: Ostrzycka 2, 80-174 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Segregacja odpadów.
Prace porządkowe.
Dbałość o powierzony sprzęt.
Praca w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 900 PLN
Opis wynagrodzenia: .
Firma oferuje
-stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na cały lub pół etatu
-dobre warunki zatrudnienia
-racę w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku
-dodatkowe ubezpieczenie grupowe
-premie świąteczne i uznaniowe
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: sumienność, pracowitość, mile widziana umiejętność prowadzenia traktora (niekonieczne).

NIP: 9570463500
REGON: 191882233
Adres www: www.konbrud.pl
Adres: Ostrzycka 2, 80-174 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 58 322 13 52
E-mail: praca@konbrud.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV na adres praca@konbrud.pl,
lub kontakt telefoniczny w godzinach 8:00-16:00.
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail