Stażysta - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-04-29
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/4020

Miejsce pracy: Nowe Ogrody 28/29, 80-803 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Protokołowanie na rozprawach. Wykonywanie zarządzeń i innych czynności związanych z prowadzeniem referatu sędziego. Rejestracja spraw w programie komputerowym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagania niezbędne: obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, pełna zdolność do czynności prawnych, wykształcenie co najmniej średnie oraz zdany egzamin maturalny, biegła obsługa komputera (pakiet MS Office), odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność.

NIP: 5831946372
REGON: 002861350
Adres www: www.sadapelgd.sisco.info
Adres: Nowe Ogrody 28/29, 80-803 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA
- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
- życiorys oraz podanie o przyjęcie do pracy ze wskazaniem danych kontaktowych,
- oświadczenie kandydata, że jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich,
- oświadczenie kandydata, że nie toczy się przeciwko niemu postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,
- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (wzór oświadczeń na stronie B1P Sądu Apelacyjnego w Gdańsku pod adresem:
http://www.gdansk.sa.gov.pl w zakładce Oferty pracy" - plik Dokumenty dla kandydatów); - oświadczenie kandydata o zapoznaniu się z informacją w zakresie przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji (wzór oświadczenia na stronie B1P Sądu Apelacyjnego w Gdańsku pod adresem: http://www.gdansk.sa.gov.pl w zakładce Oferty pracy - plik Dokumenty dla kandydatów).
Do zgłoszenia kandydat może dołączyć dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje i osiągnięcia.
Dokumenty, z podaniem oznaczenia konkursu KD.l 10.27.2024 należy złożyć do 10 maja 2024 roku (w przypadku przesłania drogą pocztową za datę złożenia uważa się datę stempla pocztowego). Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.
Pierwszym etapem rekrutacji będzie selekcja wstępna zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymogów formalnych przystąpienia do konkursu.
Kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną powiadomieni (poprzez ogłoszenie umieszczone na stronie BIP Sądu Apelacyjnego w Gdańsku) o terminie i miejscu drugiego etapu konkursu - praktycznego sprawdzianu wiedzy i umiejętności (na podstawie ustawy o pracownikach sądów i prokuratury - Dz.U.2018.577, Działu I Kodeksu pracy - Dz.U.2023.1465, Konstytucji RP - Dz.U. 1997.78.483).
Kandydaci, którzy pozytywnie zaliczą praktyczny sprawdzian umiejętności zostaną powiadomieni o terminie i miejscu trzeciego etapu konkursu (rozmowy kwalifikacyjnej). Komisja konkursowa może wyłonić rezerwową listę kandydatów na wypadek zaistnienia możliwości zatrudnienia większej liczby osób lub rezygnacji kandydata.
Osoby, które nie zostaną zakwalifikowane, mogą odebrać dokumenty złożone na niniejszy konkurs w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia jego wyników (po tym terminie dokumenty zostaną zniszczone). Dyrektor Sądu Apelacyjnego w Gdańsku zastrzega sobie możliwość odwołania konkursu bez podania przyczyny.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta