Pomoc kuchenna - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-04-29
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: 35 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2534

Miejsce pracy: Wrocławska 82, 30-017 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pomoc kuchenna - Grupa Zabezpieczenia Nr 2.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Data zakończenia: 06.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: zasadnicza 4116 zł + 10% premii (tj. 411,60 zł) + wysługa liczona od 5 lat pracy (udokumentowane świadectwami pracy) suma kwota brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomoc kuchenna
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pomoc kuchenna
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • umiejętność pracy w zespole
  • badania sanepidu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku

NIP: 5130222434
Krótki opis działalności gospodarczej: Pracownia Psychologiczna
Adres www: www.35wog.wp.mil.pl
Adres: Krakowska 2, 30-901 Rząska, powiat: krakowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Żylska
Nr telefonu: 261137933, 261135084
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -życiorys curriculum vitae
-list motywacyjny (wniosek o zatrudnienie, we wniosku proszę wskazać numer ogłoszenia, na które się aplikuje)
-oświadczenie o niekaralności (wg wzoru)
-podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych (wg wzoru)
-poświadczenie bezpieczeństwa (w przypadku jego posiadania)
-kwestionariusz osobowy dla osób ubiegających się o zatrudnienie (wg wzoru)
-kserokopie świadectw pracy
-kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
-kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach
w Kancelarii 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Rząsce, ul. Krakowska 1.
Dokumenty aplikacyjne winny być opatrzone aktualną datą i własnoręcznym podpisem kandydata.
Więcej informacji dostępnych pod numerem: tel. 261 137 933, 261 135 084 od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00- 14.00.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon