Brygadzistka odzieżowa - Toruń, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-04-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracodawca: MoroPol Barbara Karbowska

Numer oferty: StPr/24/0708

Miejsce pracy: Skierniewicka 1-3, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: nadzór nad produkcją odzieży
Miejsce pracy: Toruń, ul. Skierniewicka 1-3
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca w godz. 07:00-15:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: szwaczka maszynowa
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: umiejętność szycia, umiejętność kierowania zespołem

NIP: 8790258322
REGON: 870037280
Adres: Trzaskalskiego 2, 87-162 Lubicz Górny, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Barabara Karbowska
Nr telefonu: 604451775
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon