Przewodnik turystyczny - Chełm, lubelskie

Data dodania: 2024-04-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Pracodawca: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (MOSIR)
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: technik obsługi turystycznej

Numer oferty: StPr/24/0959

Miejsce pracy: Lubelska 55 A, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: oprowadzanie turystów indywidualnych oraz zorganizowanych grup wycieczkowych, udzielanie fachowej i aktualnej informacji o Podziemiach Kredowych i historii Chełma, sprawowanie opieki nad turystami lub odwiedzającymi w zakresie wynikającym z umowy, dokładne omawianie obiektów lub eksponatów, przestrzeganie Regulaminu oprowadzania zwiedzających po Podziemiach Kredowych, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 15.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: zł za godziną pracy
Zawód: pozostali przewodnicy turystyczni i piloci wycieczek
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: technik obsługi turystycznej
Uprawnienia:
  • komunikatywność
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • otwartość

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Pozostali przewodnicy turystyczni i piloci wycieczek
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: turystyka lub historia
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawandowanym-B1 w mowie i początkującym-A1 w piśmie.
Miejsce pracy: Podziemia Kredowe w Chełmie, ul. Lubelska 55 A, 22-100 Chełm.

KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:
- osobisty: MOSiR, ul. Graniczna 2a, 22-100 Chełm.

NIP: 5630003066
REGON: 000868715
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność obiektów sportowych
Adres www: http://mosir_chelm.bip.gov.pl
Adres: Graniczna 2a, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście