Specjalista do spraw kadr i płac ---> [wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata w zakresie kadr i płac] - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-04-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: KANCELARIA KSIĘGOWO PODATKOWA EWA SIEWIERSKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/1115

Miejsce pracy: Zacisze 1/13, 40-025 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Obsługa kadrowo - płacowa pracowników, klientów. Naliczanie wynagrodzeń. Sporządzanie listy płac oraz rachunków do umów. Ewidencja czasu pracy, naliczanie urlopów, rozliczanie nieobecności w pracy. Prowadzenie akt osobowych w tym przygotowywanie umów o prace, zleceń itp. Przygotowywanie oświadczeń, zezwoleń i kart pobytów dla cudzoziemców. Archiwizacja dokumentów. Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i urzędami.
- Zlecenie wykonywane 4 do 8 godzin dziennie w godzinach: 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 (elastyczne godziny pracy - do uzgodnienia).
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 35 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie. Pierwsza umowa na 3 miesiące, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Docelowo praca na stałe.
Zawód: specjalista do spraw kadr
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność obsługi pakietu biurowego MsOffice
  • Chęć do pracy
  • Umiejętność obsługi internetu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. średnie (kierunek dowolny). WYMAGANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MIN. 2 LATA W ZAKRESIE KADR I PŁAC. Wymagana dobra znajomość przepisów praca pracy. Wymagana znajomość programów: Symfonia kadry płace, Płatnik, Optima. Wymagana samodzielność, rzetelność, dyscyplina, doskonała organizacja pracy. Na ofertę mogą aplikować również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

NIP: 6341646781
REGON: 271988205
Krótki opis działalności gospodarczej: DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE. DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI. POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH. PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ. DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH. WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI. DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA. POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA. WYKONYWANIE FOTOKOPII, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW I POZOSTAŁA SPECJALISTYCZNA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE BIURA.
Adres: 40-025 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: EWA SIEWIERSKA
E-mail: krpprestige@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: krpprestige@gmail.com
- Proszę o przesłanie swojego CV --> Proszę dopisać na jakie stanowisko aplikujesz
- UWAGA: Podczas przesyłania CV prosimy o podanie w temacie wiadomości NAZWY STANOWISKA na jakie aplikujesz.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail