Kandydat na inspektora kontroli zakładu - Zabrze, śląskie

Data dodania: 2024-04-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracodawca: Zakład Ubezpieczeń Społecznych O/Zabrze
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia, prawo, finanse, administracja, ubezpieczenia społeczne

Numer oferty: StPr/24/0501

Miejsce pracy: Szczęść Boże 18, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kandydat pod opieką opiekuna stażu zawodowego przygotowuje się do pracy na stanowisku inspektora kontroli Zakładu poprzez odbycie stażu zawodowego polegającego na: udziale w szkoleniach organizowanych przez Wydziały Rozwoju Kompetencji, samokształceniu kierowanym i utrwalaniu nabytej wiedzy, uczestniczeniu w przygotowaniu kontroli i czynnościach kontrolnych prowadzonych przez Inspektora kontroli Zakładu, tworzeniu projektów dokumentów z kontroli.
Przyswajana wiedza i umiejętności są weryfikowane na bieżąco podczas odbywania stażu zawodowego. Zasób zdobytej wiedzy i odbycie praktyki zawodowej uprawniają kandydata do złożenia egzaminu kwalifikacyjnego, którego pozytywny wynik, warunkuje powołanie na stanowisko Inspektira kontroli Zakładu.
Dodatkowe informacje:
- nabór będzie się składał z testu ze znajomości programów MS Word oraz MS Excel oraz rozmowy kwalifikacyjnej z elementami wywiadu
kompetencyjnego - przeprowadzonej w Oddziale lub w formie zdalnej przez komunikator internetowy wywiad on-line, uzupełnieniem informacji o kandydacie będzie przeprowadzone, w formie testu elektronicznego, badanie preferowanych stylów zachowania w pracy. Będą w nim uczestniczyć osoby, które pomyślnie przejdą testy oraz rozmowę kwalifikacyjną.
Praca na terenie powiatów: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry (jeden z powiatów).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 250 PLN
Opis wynagrodzenia: (do negocjacji)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: urzędnik ubezpieczeń społecznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia, prawo, finanse, administracja, ubezpieczenia społeczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe (ekonomia, prawo, finanse, ubezpieczenia społeczne).
Wymagania dodatkowe:
Pracodawca poszukuje kandydatów z dobrą znajomością obsługi programów MS Word oraz MS Excel. Zorientowanych na jakość i osiąganie zamierzonych celów. Komunikatywnych, otwartych na współpracę i rozwój. Od kandydatów wymagana jest umiejętność podejmowania decyzji i radzenia sobie ze stresem w trudnych sytuacjach. Kandydat powinien posiadać prawo jazdy kategorii B. Mile widziany min. 1 rok pracy w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

NIP: 6482322454
REGON: 000017756
Adres: Szczęść Boże 18, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 32 277 86 84
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Informacja o naborze: https://www.zus.pl/o-zus/praca-
w-zus/aktualne-ogloszenia-o-prace
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 7.00-15.00