Tokarz cnc (nr 1179) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-04-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: Maxbelt Janusz Rak Spółka Komandytowo-Akcyjna

Numer oferty: StPr/24/1179

Miejsce pracy: Piękna 13, 85-303 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - programowanie w systemie Sinumerik
- dobieranie odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania
- kontrola wykonanych przez siebie części zgodnie z dokumentacją techniczną
- czytanie rysunku technicznego
- posługiwanie się przyrządami pomiarowymi
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia:
  • czytanie rysunku technicznego
  • Obsługa przyrządów pomiarowych
  • Umiejętność pracy w grupie

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność programowania w systemie Sinumerik
umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania

NIP: 9532788737
REGON: 521608860
Adres: Piękna 13, 85-303 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Łukasz Palkowski
Nr telefonu: 504 262 779
E-mail: lpalkowski@maxbelt.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: telefon kontaktowy: 504 262 779
e-mail: lpalkowski@maxbelt.com.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail