Robotnik gospodarczy - Pisz, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-04-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0228

Miejsce pracy: Pisz, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku;
• utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynku;
• obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy;
• dozorowanie instalacji dostarczających media do obiektu;
• wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku;
• pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości;
• organizowanie stanowiska pracy oraz prowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz
ochrony środowiska
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 0.0
Data rozpoczęcia: 13.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 480 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik gospodarczy
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : praca w zespole anglojęzycznym, drobne naprawy w pokojach podczas pobytu klientów anglojęzycznych, kontakt z gościem hotelowym podczas napraw, kontakt z gościem hotelowym anglojęzycznym podczas prac w budynku i na zewnątrz budynku. Goście hotelowi anglojęzyczni często pytają o recepcję, parking, podjazdy dla niepełnosprawnych, kantor oraz inne rzeczy, pracownik techniczny jest zawsze na terenie ho

Nr KRAZ: 26589
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Zagłoby 2, 12-200 Pisz, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Ksepka
Nr telefonu: 874252452
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.