Specjalista do spraw technicznych - Szczytno, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-04-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Pracodawca: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W SZCZYTNIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Numer oferty: StPr/24/0245

Miejsce pracy: Henryka Sienkiewicza 1, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: utrzymywanie należytego stanu technicznego lokali mieszkalnych, lokali użytkowych, garaży, pomieszczeń gospodarczych w budynkach komunalnych i nieruchomości wspólnot mieszkaniowych administrowanych przez ZGK
PRACA: poniedziałek-piątek w godz. 7:30-15:30
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w: Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Szczytnie w zaklejonej kopercie z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko Specjalista ds Technicznych, bądź przesłać pocztą na adres ZGK w terminie do dnia 7 maja 2024r.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek za wieloletnią pracę
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: administrator nieruchomości
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: niezbędne 3 letnie doświadczenie zawodowe w rozumieniu kodeksu pracy, wykształcenie wyższe techniczne lub budowlane

NIP: 7451729356
REGON: 519584210
Adres: Henryka Sienkiewicza 1, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Krakowska
Nr telefonu: 89 676 08 24
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - list motywacyjny;
- życiorys (CV);
- dokumenty potwierdzające wykształcenie oraz staż pracy (świadectwa pracy) potwierdzone za zgodność z oryginałem przez kandydata do pracy;
- inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach potwierdzone za zgodność z oryginałem;
- oświadczenie kandydata o korzystanie z pełni praw publicznych;
- oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie oraz umyślne przestępstwa skarbowe;
- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy do potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (Dz.U.UE.L.2016.119.1) oraz ustawy z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).

Oświadczenia do pobrania na stronie zgk.bip.um.szczytno.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście