Konsultant sprzedaży - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-04-26
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: UTI. PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1168

Miejsce pracy: Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: według potrzeb
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: Stawka godzinowa 27,70 zł brutto/h + prowizję
Zawód: telemarketer
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: Optymistycznego nastawienia i zaangażowania.Zorientowania na cele sprzedażowe.Chęci efektywnej współpracy z Klientem.Zainteresowania e-commerce.Mile widziane:Doświadczenie w sprzedaży ale nie jest ono warunkiem koniecznym.
Czas pracy w godz. 8.15- 15.15 od poniedziałku do piątku (weekendy i święta wolne).
Benefity w postaci: karty MultiSport, voucherów zakupowych, pakietów nielimitowanych rozmów i Internetu, słodkich przekąsek, wyjść integracyjnych.Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pracy.Wsparcie doświadczonych specjalistów.Pracę w przyjaznej atmosferze, w organizacji nastawionej na otwartą komunikację.Szkolenia sprzedażowe i rozwojowe.Realny awans.Siedziba firmy mieści się w Kieleckim Parku Technologicznym, co daje Ci duży komfort pracy i bardzo dobre połączenie komunikacyjne.Otrzymujesz dodatkową premię co roku w postaci akcji firmy dzięki temu budujesz swój kapitał na przyszłość, pracujesz w swojej firmie.
Jak wygląda typowy dzień na tym stanowisku?
Prowadzenie telefonicznych rozmów oraz mailowy kontakt z klientami.Pozyskiwanie nowych Klientów.Realizacja celów sprzedażowych.Dbanie o terminowe płatności Klientów.
W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

NIP: 9591956254
REGON: 26077201400000
Adres: Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 505 115 231
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - Kontakt telefonicznypod numerem: 505 115 231 lub e-amil rekrutacja@uti.com.pl