Specjalista terenowy - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-04-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim
Pracodawca: Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza z siedziba w Poznaniu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0152

Miejsce pracy: Sieradzka 29, 60-163 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Organizowanie badań zasobności gleb w gospodarstwach rolnych dla potrzeb doradztwa nawozowego
Nadzór nad pobieraniem oraz samodzielny pobór prób, zabezpieczenie sprzętu oraz zabezpieczenie i dostarczenie pobranych prób do OSChR
Przekazywanie opracowanych wyników badań producentom rolnym
Działalność szkoleniowa w zakresie wykorzystania wyników badań do racjonalnego nawożenia i wapnowania gleb
Organizacja badań dla potrzeb doradztwa i ochrony środowiska – gleb, roślin, pasz, nawozów, osadów i innych
Współpraca z urzędami gmin w zakresie monitorowania gleb użytkowanych rolniczo, pozostałych zadań określonych w ramach agrochemicznej obsługi rolnictwa
Pobieracie prób nawozów i innych środków celem dopuszczenia ich do obrotu
Realizacja dodatkowych zadań zlecanych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista analizy i rozwoju rynku
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • obsługa klienta
  • obsługa komputera - excel, word
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Zamieszkanie na terenie gmin: Buk, Granowo, Grodzisk Wlkp., Kamieniec, Kuślin, Lwówek, Nowy Tomyśl, Opalenica, Rakoniewice, Wielichowo
[Umiejętność 1] : Dobra znajomość zagadnień rolniczych, umiejętność prowadzenia szkoleń, współpraca z lokalnymi jednostkami samorządowymi.
[Inne] : Prawo jazdy kat. B

NIP: 7792109531
REGON: 634580937
Adres: Sieradzka 29, 60-163 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Izabela Mielęcka-Zapaśnik
Nr telefonu: 61-8689751
E-mail: poznan@schr.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście