Robotnik budowlany - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2024-04-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: IDT-BUD DARIIA BORYSENKO
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0613

Miejsce pracy: Czarnieckiego 18b/4, 81-553 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - wykonywanie prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych, w tym prace: malarskie
- wykonywanie tynkowanie, montowanie ,ocieplanie nieruchomości;
wykonywanie prac rozbiórkowych
- dbanie o stan maszyn, narzędzi, urządzeń, sprzętu używanych w miejscu pracy.
Robotnik budowlany, specjalizuje się w szeroko pojętych pracach budowlanych i remontowo-budowlanych.
Do jego głównych zadań należy ocieplanie nieruchomości. Robotnik budowlany wykonuje również takie prace jak: wykonywanie tynkowanie, wylewanie stropów, wykonywanie pomocniczych robót ciesielskich. Zajmuje się również pracami wykończeniowymi, remontowymi, rozbiórkowymi itp.
zajmuje się nakładaniem warstw tynkarskich (wapiennych, cementowych, alabastrowych) oraz nakładaniem tynków suchych (np. płyt gipsowych) na ściany i stropy budowli.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.04.2024
Data zakończenia: 25.04.2027
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/h
Zawód: robotnik budowlany
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane umiejętności tynkowania oraz ocieplania budynków.

NIP: 9581732984
REGON: 524965281
Adres: Czarnieckiego 18b/4, 81-553 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 452892226
E-mail: daria.borisienko88@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail