Koordynator usług opiekuńczych - Łódź, łódzkie

Data dodania: 2024-04-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracodawca: Łódzki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1786

Miejsce pracy: Wysoka 44, 90-037 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - organizowanie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania podopiecznego;
- bezpośredni i pośredni nadzór nad właściwym wykonywaniem usług przez zatrudnionych pracowników;
- wprowadzanie pracowników w nowe środowiska;
- organizacja lub uczestniczenie w organizowaniu różnych form pomocy społecznej (usługowej, materialnej, interwencyjnej, udzielanie porad) na rzecz osób wymagających pomocy, ze szczególnym uwzględnieniem osób w podeszłym wieku, chorych i niesamodzielnych, przebywających w domu;
- tworzenie harmonogramów pracy dla pracowników w okresie miesięcznym;
- rozliczanie wykonania usług opiekuńczych przez pracowników;
- współpraca z pracownikiem socjalnym MOPS i innymi instytucjami świadczącymi pomoc osobom starszym, z niepełnosprawnością;
- podnoszenie jakości świadczonych usług.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 03.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: - okres próbny 2 m-ce płaca 4300, po okresie próbnym wynagrodzenie 5000 brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Kreatywność
  • odpowiedzialność
  • dobra organizacja , samodzielność , operatywnoścć
  • umiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office (WORD, EXCEL)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - nastawienie na poszukiwanie rozwiązań, szukanie zasobów
Oczekiwania wobec kandydata:
- wykształcenie o kierunku medycznym (opiekun medyczny, pielęgniarka, ratownik medyczny itp.) lub społecznym (pracownik socjalny, psycholog, pedagog społeczny itp.)
- znajomość zagadnień związanych z pomocą społeczną, szczególnie z działalnością na rzecz osób starszych, z niepełnosprawnością
- umiejętność pracy w zespole
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

NIP: 7251005180
REGON: 00702373100240
Adres: Wysoka 44, 90-037 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Piasecka
Nr telefonu: 42 636 11 22 w.15
E-mail: lodz.kadry@pck.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail