Produkcja kanapek - Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-04-25
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: CYMES TOMASZ OŁÓW SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0550

Miejsce pracy: Bydgoska 35, 10-243 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Produkcja kanapek. Wypełnianie bułek nadzieniem. Krojenie bułek, warzyw. Transport ręczny.
Godziny pracy 6-15, 15-23.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 25.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa od 1 m-ca do 12 m-cy.
System wynagrdzenia godzinowy
Zawód: pomocnik piekarza
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych.

NIP: 7393962678
REGON: 520849490
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Piłsudskiego 64b, 10-450 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Edyta Zubel
Nr telefonu: 895372843
E-mail: e.zubel@olsztyn.mup.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Osoba do kontaktu pracodawcy: Marek Krzyżan
Nr telefonu: 89 513 20 36
E-mail: produkcja@cymespiekarnia.pl