Monter instalacji fotowoltaicznych - Żerniki, wielkopolskie

Data dodania: 2024-04-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach
Pracodawca: SOLAR BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0175

Miejsce pracy: 64-600 Żerniki 13, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowanie, budowa oraz uruchomienie instalacji fotowoltaicznych
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 0.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 432 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: monter urządzeń energetyki odnawialnej
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : pracownik może być delegowany na terenie RP, prace z elektronarzędziami, minimalne doświadczenie
3 miesiące na wyżej wymienionym stanowisku

NIP: 9292038987
REGON: 386198885
Adres: Zacisze 17/107, 65-785 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Yana Pavliuk
Nr telefonu: 530147552
E-mail: kadry@alton-job.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail