Kucharz - Rudziniec, śląskie

Data dodania: 2024-04-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: HENRYK BUCHTA P.P.H.U. HURT-DETAL ART. SPOŻYWCZYMI I PRZEMYSŁOWYMI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0775

Miejsce pracy: -, 44-160 Rudziniec, powiat: gliwicki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie: zawodowe; mile widziane doświadczenie w obsłudze dużych przyjęć oraz gości restauracyjnych - dania z karty, przygotowywanie dań na najwyższym poziomie kulinarnym, pod względem smaku i estetyki podania, przestrzeganie norm i standardów produkcji, znajomość kuchni polskiej, w tym doświadczenie w przygotowywaniu dań z dziczyzny, wysoka kultura osobista i higiena pracy, zaangażowanie i sumienność, doświadczenie w cukiernictwie będzie dodatkowym atutem, OFERUJEMY: stabilną pracę w zgranym zespole, pracę w profesjonalnie wyposażonej kuchni, umowę o pracę, możliwość pracy w trybie zmianowym; pracodawca oferuje przeszkolenie do wykonywania obowiązków, możliwość zakwaterowania,
oferta dostępna dla pracowników z zagranicy; miejsce pracy: Restauracja i Dom Weselny Leśna Perła w Rudzińcu; rozpoczęcie pracy od zaraz; wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i posiadanych umiejętności
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kucharz*
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kucharz*
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

NIP: 6310010734
REGON: 270354295
Adres: -, 44-160 Rudziniec, powiat: gliwicki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Michalina Buchta
Nr telefonu: 508 278 304
E-mail: biuro@lesnaperla.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail