Stolarz - Jarosław, podkarpackie

Data dodania: 2024-04-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Pracodawca: BULIŃSKI BOGUSŁAW - ZAKŁAD BUDOWLANO-KONSERWATORSKI "ARKADY"

Numer oferty: StPr/24/0662

Miejsce pracy: Jana Długosza 9, 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie, naprawa,osadzanie, demontaż elementów stolarki budowlanej,z drewna, drzwi, okna, szafki, półki, obsługa piły tarczowej, taśmowej, frezarki, wiertarki, heblarki, świdry, wykonywanie stolarki budowlanej w warsztatach stolarskich i na budowie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: stolarz budowlany
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Stolarz budowlany (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, budowlane

NIP: 7921166644
REGON: 180426937
Krótki opis działalności gospodarczej: Usługi remontowo - budowlane
Adres: Jana Długosza 9, 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 604151640
E-mail: zbkarkady@interia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail