Fizjoterapeuta - Pruchnik, podkarpackie

Data dodania: 2024-04-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Pracodawca: ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W PRUCHNIKU DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI - im. bł. Matki Teresy z Kalkuty w Pruchniku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: fizjoterapia

Numer oferty: StPr/24/0661

Miejsce pracy: Kościelna 6, 37-560 Pruchnik, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przeprowadzenie postępowań diagnostycznych:
-rozpoznanie objawów klinicznych,
-interpretacja badań urazowych,
-określenie zabiegów terapeutycznych,
-ustalenia i realizacja indywidualnego programu rehabilitacji odpowiedniej dla choroby, zaburzenia funkcji i stanu klinicznego uczestnika,
-prowadzenie dokumentacji: zeszytu obserwacji, zeszytu zajęć, opracowywanie planu postepowania fizjoterapeutycznego i jego wpływu na stan kliniczny, uczestnika, opracowywanie planu, harmonogramu oraz półrocznych sprawozdań, notatek.
-wykonywanie zabiegów kinezyterapeutycznych, mobilizacji, manipulacji i oraz masażu,
-uczestniczenie w działaniach dotyczących promocji zdrowia i zapobiegania chorobom narządu ruchu,
-prowadzenie zajęć indywidulanych i grupowych
WYMAGANIE: wykształcenie kierunkowe - fizjoterapia, prawo wykonywania zawodu, min. 3m-ce doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: fizjoterapeuta
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Fizjoterapeuta (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: fizjoterapia
Uprawnienia:
  • Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu

NIP: 7922075228
REGON: 180014726
Krótki opis działalności gospodarczej: Opieka socjalna
Adres: Kościelna 6, 37-560 Pruchnik, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Edyta Lasek
Nr telefonu: 166774160
E-mail: dyrektor@sdspruchnik.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail