Ślusarz (o,u) - Tuchów, małopolskie

Data dodania: 2024-04-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: Forbis Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1499

Miejsce pracy: 33-170 Tuchów 45, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: ślusarz
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 25.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 40,86 PLN
Opis wynagrodzenia: zł/h
Zawód: ślusarz*
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Czytanie rysunków technicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: min. 1 rok doświadczenia na stanowisku, umiejętność obsługi elektronarzędzi np. szlifierki kątowej czy zakręcarki, umiejętność czytania rysunków technicznych, wykształcenie zasadnicze zawodowe. Praca w Tuchowie od pon. - pt. w godz. 6.00-14.00, możliwość nadgodzin ( praca na umowę zlecenie ). Wynagrodzenie 28 zł/h zł netto (40,86 zł/ h brutto). Pracodawca oferuje zakwaterowanie dla pracowników z dalszych okolic (koszty z tym związane ponosi pracownik). Kontakt: Forbis Sp. z o.o., 33-170 Tuchów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 531 758 872.

NIP: 7561974631
REGON: 161507808
Adres: -, 33-170 Tuchów, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Gertruda Piela
Nr telefonu: 531 758 872
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny