Śrutowacz - Częstochowa, śląskie

Data dodania: 2024-04-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracodawca: MOSTOSTAL ZABRZE REALIZACJE PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0712

Miejsce pracy: Kucelińska 44/48, 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Śrutowanie elementów konstrukcji stalowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 24.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: System wynagrodzenia godzinowy. Praca od pn-pt od 6:00-22:00 na dwie zmiany
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali operatorzy urządzeń do obróbki powierzchniowej metali i nakładania powłok
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: konieczne uprawnienia na suwnicę

NIP: 7490003250
REGON: 530538249
Krótki opis działalności gospodarczej: MOSTOSTAL ZABRZE S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca nieprzerwanie od połowy 1945 roku. Od 1994 akcje Spółki notowane są na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Podstawowym zakresem działalności Firmy jest kompleksowe wykonawstwo obiektów przemysłowych, w tym w sektorze energetycznym i ochrony środowiska, a także obiektów kubaturowych, użyteczności publicznej i komercyjnych oraz podwykonawstwo robót specjalistycznych. MOSTOSTAL ZABRZE S.A. jest Spółką Dominującą Grupy Kapitałowej, w skład której wchodzi 5 podmiotów zależnych. Oferta Grupy Kapitałowej Mostostal Zabrze obejmuje prace począwszy od projektowania i usług inżynieryjnych poprzez roboty ogólnobudowlane, ziemne i drogowe, produkcję i montaż konstrukcji stalowych, dostawę i montaż orurowania, kończąc na instalacjach mechanicznych oraz montażu urządzeń technologicznych. Grupa Mostostal Zabrze dysponuje wysokokwalifikowaną kadrą inżynieryjno-techniczną oraz produkcyjną.
Adres: Kucelińska 44/48, 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Bartosz Balik
Nr telefonu: 601 513 410
E-mail: bartosz.balik@mz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Najpierw kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania;
W przypadku osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne w PUP Częstochowa wymagane jest skierowanie do pracy do pobrania u swojego doradcy klienta
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 9.00-13.00