Sprzedawca - pracownik sklepu charytatywnego k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-25
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: FUNDACJA "SIŁĄ RZECZY"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/04946

Miejsce pracy: Bazyliańska 1, 03-200 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
- sprawdzanie stanu technicznego, drobne naprawy, wycena przedmiotów RTV, AGD i IT,
- bieżąca organizacja pracy sklepu i obsługa klientów
- pomoc w ustawianiu mebli
- obsługa kasy fiskalnej.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: Stawka: 28,10 zł/h brutto. Po przejściu okresu próbnego 3 miesiące - pakiet prywatnej opieki medycznej oraz atrakcyjne zniżki na asortyment sklepu.
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: znajomość techniczna sprzętów RTV/AGD w stopniu umożliwiającym zdiagnozowanie problemu oraz naprawienie drobnych usterek. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

Stawka: 28,10 zł/h brutto. Po przejściu okresu próbnego 3 miesiące - pakiet prywatnej opieki medycznej oraz atrakcyjne zniżki na asortyment sklepu.

[Zgłoszenia: tel. 507 111 927 pon.-pt.: 11:00-19:00, sob.: 10:00-15:00; e-mail: kontakt@sklepowisko.org]

NIP: 9522146977
REGON: 36435062000000
Adres: Bazyliańska 1, 03-200 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 507 111 927
E-mail: kontakt@sklepowisko.org
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : pon.-pt. 11:00-19:00, sb.:10:00-15:00