Kosztorysant budowlany - Lubin, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie
Pracodawca: MASY POLSKIE SP. Z O.O. SP. K.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Numer oferty: StPr/24/0823

Miejsce pracy: 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: analiza dokumentacji projektowej i wymagań technicznych związanych z procedurą, przygotowania oferty dla Inwestorów publicznych,
przygotowanie ofert, kosztorysów przetargowych kalkulacja kosztów i cen (hotele, biurowce, budynki użyteczności publicznej, hale magazynowe),
weryfikacja kompletności dokumentacji przetargowej,
krytyczna analiza otrzymanych przedmiarów robót budowlanych,
sporządzanie zapytań ofertowych oraz weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców oraz dostawców,
współpraca z dyrektorami i kierownikami projektów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 7 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kosztorysant budowlany
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), budowlane

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe (budowlane/sanitarne/elektryczne),
doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
znajomość przepisów prawa budowlanego i branży budowlanej,
umiejętność opracowywania dokumentów.

NIP: 6922523531
REGON: 385940549
Adres: 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 503-556-657, 514-733-649
E-mail: e.ksiegowosc@masypolskie.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV na adres e-mail: e.ksiegowosc@masypolskie.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail