Referent (nr 1143) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-04-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: 1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/1143

Miejsce pracy: Zaświat 2, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prowadzenie ewidencji ilościowo-wartościowej, zamówienia dot. zakupów doraźnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 225 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie brutto 2.225 zł + 10% premii
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

NIP: 7651684463
REGON: 320927404
Adres: Ciasna 7, 78-601 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 261 414 567
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt w godz. 8.00-14.00:
- tel. 261 414 567
- CV+list motywacyjny+zgoda na przetwarzanie danych
Adres prowadzonej rekrutacji:
Rejonowe Warsztaty Techniczne
ul. Zaświat 2, 85-915 Bydgoszcz
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8.00-14.00