(s)ratownik medyczny - Toruń, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-04-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracodawca: Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu

Numer oferty: StPr/24/0692

Miejsce pracy: Batorego 17/19, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: dokonywanie oceny stanu zdrowia osób w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego i podejmowanie medycznych czynności ratunkowych,
transportowanie osób w stanie nagłego zagrożenia zdrowia,
komunikowanie się z osobą w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego i udzielanie jej wsparcia psychicznego.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 0.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 65 PLN
Opis wynagrodzenia: umowa cywilnoprawna, dyżury 12- godzinne
wymiar godzinowy: 168 godzin./miesięcznie
Zawód: ratownik medyczny
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Ratownik medyczny

Pozostałe wymagania

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: ratownik medyczny
  • średnie zawodowe, medyczne, kierunek: ratownik medyczny
Inne wymagania: wykształcenie min. średnie medyczne (ratownik medyczny), mile widziane doświadczenie na stanowisku ratownika medycznego

NIP: 8792076803
REGON: 870252274
Adres: Batorego 17/19, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Łucja Stalmirska
Nr telefonu: 56 61 00 263
E-mail: lstalmirska@med.torun.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, podanie) na adres: lstalmirska@med.torun.pl lub o kontakt pod nr tel. (56) 61 00 263

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail