Ratownik - Grupa, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-04-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Pracodawca: 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy/ Centrum Szkolenia Logistyki/Wojskowe Centrum Rekrutacji
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0676

Miejsce pracy: Dworcowa 6A, 86-134 Grupa, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: organizowanie i prowadzenie oraz udział w działaniach ratowniczych w czasie pożarów, likwidacji skutków miejscowych zagrożeń w rejonie Garnizonu Grudziądz oraz w rejonie współdziałania z Państwową Strażą Pożarną (PSP);współdziałanie z innymi podmiotami i służbami ratowniczymi w zakresie prowadzonych działań ratowniczych;znajomość zasad i umiejętność posługiwania się sprzętem pożarniczym będącym na wyposażeniu pododdziału WSP oraz znajomość i umiejętność prowadzenia i organizacji działań ratowniczych na wypadek powstania pożaru lub innego miejscowego zagrożenia;znajomość, stosowanie i przestrzeganie obowiązujących przepisów, aktów prawnych oraz dokumentacji i zadań związanych z działalnością WSP.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 680 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: strażak
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy (strażak, członek OSP).Umiejętność posługiwania się komputerem w zakresie obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.Tytuł ratownika KPP.Znajomość:1.Ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej. Umowa o pracę, wynagrodzenie brutto 4680 zł+5 % premii.

NIP: 8762449139
REGON: 340907277
Adres: Dworcowa 6A, 86-134 Grupa, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Grzegorzewska
Nr telefonu: 261484360,261482738
E-mail: cslog.kj@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail