Nauczyciel w przedszkolu (nr 1150) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-04-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "OŚWIATA I"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Numer oferty: StPr/24/1150

Miejsce pracy: Klimka Bachledy 5, 85-794 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć dydaktycznych, opieka nad dziećmi podczas zajęć, spacerów i wycieczek, wykonywanie innych czynności zleconych przez dyrektora przeszkola
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Nauczyciel przedszkola
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe: pedagogika przedszkolna, mile widziane doświadczenie, nie jest to warunek konieczny

NIP: 9671327253
REGON: 341330503
Adres: Klimka Bachledy 5, 85-794 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 509 469 339
E-mail: oswiata-1@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt tel. w godz. 9.00-17.00: 509 469 339
e-mail: oswiata-1@wp.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 9.00-17.00