Elektryk w dziale utrzymania ruchu (nr 1138) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-04-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: "JOB IMPULSE POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1138

Miejsce pracy: 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - przeprowadzanie przeglądów maszyn oraz czynne uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu;
- konserwacja i prowadzenie bieżących napraw urządzeń wykorzystywanych na produkcji;
- wykonywanie przeglądów okresowych oraz codzienna kontrola stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych;
- prowadzenie remontów okresowych urządzeń produkcyjnych i technicznych;
- wykrywanie awarii i usterek;
- instalacja nowych urządzeń produkcyjnych i technicznych, analiza przyczyn i skutków awarii podległych maszyn i urządzeń.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 24.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
Opis wynagrodzenia: - umowę o pracę;
- 2 zmiany od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00);
- możliwość rozwoju zawodowego;
- przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy;
- przyjazną atmosferę w pracy,
- wynagrodzenie 7000zł brutto/miesięcznie (zależne od doświadczenia)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (kierunek elektryczny lub pokrewne);
- doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu;
- aktualne uprawnienia SEP min. do 1kV;
- znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania schematów elektrycznych;
- odpowiedzialność i samodzielność.

NIP: 7792288367
REGON: 300339195
Nr KRAZ: 3000
Adres: Ptasia 10, 60-319 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 501-587-563
E-mail: monika.glinska@jobimpulse.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt tel. 501-587-563
lub
e-mail: monika.glinska@jobimpulse.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail