Pracownik biurowy - Lublin, lubelskie

Data dodania: 2024-04-24
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: ALEXRENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1118

Miejsce pracy: Mełgiewska 74/8, 20-234 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pracownik biurowy zajmuje się szeroko pojmowaną dokumentacją: prowadzi rozmowy telefoniczne, organizuje spotkania, asystuje kierownictwu, obsługuje klientów/petentów, przygotowuje dokumenty – sprawozdania, pisma, odpowiedzi, raporty, porządkuje oraz archiwizuje dokumentację firmy itp.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Data zakończenia: 30.04.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 640 PLN
Opis wynagrodzenia: Godziny pracy: 09:00-17:00
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik biurowy
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI PROGRAMÓW DO ZARZĄDZANIA KONTAMI MAILOWYMI, POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : miłe widziane znajomość języka rosyjskiego

NIP: 5214038379
REGON: 526542969
Adres: Mełgiewska 74/8, 20-234 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Oksana Vishnevetskaia
E-mail: ovlegalria2022@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail