Fryzjer/ka (nr 1147) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-04-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: Opera NOVA w Bydgoszczy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1147

Miejsce pracy: Marszałka Focha 5, 85-070 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opera Nova w Bydgoszczy poszukuje osoby współpracującej na stanowisko: fryzjer/ka.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 17.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
Opis wynagrodzenia: Stawka godzinowa 28,00 zł brutto/ godz.
Zawód: fryzjer*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Fryzjer*
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Technik usług fryzjerskich*

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1. wykształcenie minimum zawodowe kierunek - fryzjerstwo,
2. czesanie fryzur z wykorzystaniem dopinek,
3. umiejętność posługiwania się lokówką do włosów,
4. dobrze widziana - umiejętność tkania peruk, zarostów,
5. dyspozycyjność.

NIP: 9670001897
REGON: 091282772
Adres: Marszałka Focha 5, 85-070 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: kadry@operanova.bydgoszcz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Zainteresowane osoby prosimy o złożenie ofert - CV w formie pisemnej w Operze NOVA, dział spraw pracowniczych, ul. M. Focha 5 lub na adres e-mail: kadry@operanova.bydgoszcz.pl w terminie do 10.06.2024 r. Opera Nova w Bydgoszczy zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie i podpisanie klauzul:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w formie papierowej jak i cyfrowej za pomocą poczty elektronicznej do celów związanych z obecną rekrutacją, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z:
- art. 6 ust. 1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (RODO).
- Ustawą z dnia 10 maja 2018r. : o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 r. poz.1000.
2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych naborach, prowadzonych przez Operę Nova w Bydgoszczy przez okres 36 miesięcy od zakończenia obecnego naboru.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail