Magazynier - Siedlce, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Pracodawca: "AUTO PODLASIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/0917

Miejsce pracy: Terespolska 14, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Przyjmowanie wewnętrznych zamówień na części i akcesoria.
- Telefoniczna obsługa klienta.
- Obsługa programów koniecznych przy prowadzeniu ewidencji magazynowej.
- Obsługa innych kanałów sprzedaży części i akcesoriów np. portali internetowych.
- Przyjmowanie i ewidencjonowanie towaru na magazynie.
- Przygotowywanie i wydawanie części i akcesoriów potrzebnych mechanikom.
- Prowadzenie depozytu opon wraz z ich ewidencją.
- Wykonywanie poleceń przełożonego.
Praca 2-zmianowa w godz. 8.00-18.00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Data zakończenia: 28.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia, wynagrodzenie uzależnione od jakości wykonywanej pracy
Ubezpieczenie grupowe na życie. Dofinansowanie zajęć sportowych Multisport. Możliwość rozwoju zawodowego. System szkoleń. Atrakcyjną ofertę pracowniczą możliwość zakupu lub wynajmu samochodu na preferencyjnych warunkach.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie branżowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera
  • obsługa urządzeń biurowych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: zorientowanie na Klienta przy zachowaniu wysokich standardów pracy. Znajomość mechaniki pojazdowej. Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań. Predyspozycje do pracy w zespole. Doświadczenie w branży motoryzacyjnej (sprzedaż części) - mile widziane.

NIP: 8212145894
REGON: 710508170
Krótki opis działalności gospodarczej: Salon samochodowy TOYOTY
Adres: Terespolska 14, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Kamińska
Nr telefonu: 691 158 271
E-mail: iwona.kaminska@toyota-siedlce.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail