Asystent biura k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-24
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: IVIEW RECRUITMENT A. NIZIOŁEK P. WRÓBLEWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/04834

Miejsce pracy: Św. Stanisława 1/327, 01-162 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
- Obsługa korespondencji i poczty elektronicznej;
- Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura, odpowiedzialność za zaopatrzenie;
- Wsparcie w organizacji eventów firmowych;
- Koordynacja umów i dokumentacji wewnętrznej;
- Komunikacja wewnętrzna;
- Wspieranie zespołu w codziennych zadaniach administracyjnych.
Rodzaj umowy: Wybór
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 24.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 do 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik biurowy
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie minimum średnie; umiejętności: bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość, umiejętność ustalania priorytetów, komunikatywność i wysoka kultura osobista, aktywność, zaangażowanie, dbałość o szczegóły; asertywność; dynamika w działaniu, nastawienie na dokonywanie zmian i usprawnień. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

Rodzaj umowy - do ustalenia z kandydatem. Praca w godz.: 8:00-16:00, 9:00-17:00.

[Zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny na stronie: https://iview.recruitify.ai/job/1f8b7828-6fdd-40b8-a4c2-a19839a5e838?sourceId=1430

NIP: 5213684232
REGON: 360301139
Adres: Św. Stanisława 1/327, 01-162 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Formularz aplikacyjny: https://iview.recruitify.ai/job/1f8b7828-6fdd-40b8-a4c2-a19839a5e838?sourceId=1430
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - https://iview.recruitify.ai/job/1f8b7828-6fdd-40b8-a4c2-a19839a5e838?sourceId=1430