Pracownik prostej obsługi maszyn/ pon -pt, bezpłatny transport ze środy wlkp. - Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Data dodania: 2024-04-24
Dodane przez: MCK Środa Wielkopolska
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 311739

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: pracownik produkcji od pon-pt (wolne weekendy), bezpłatny dojazd ze Środy Wlkp.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 640
Opis wynagrodzenia: stawka to 29,00 zł brutto/h
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Zawód: pozostali ustawiacze i operatorzy obrabiarek do metali i pokrewni
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • pełnoletności\n• zaangażowania w pracę\n• dokładności\n• sumienności\n• zdolności manualnych\n\n

Nr KRAZ: 439
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: WIOSNY LUDÓW 10/208, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: BOGUMIŁA FRĄCKOWIAK
Nr telefonu: 61 677 01 56
E-mail: mck.sroda@ohp.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta, inny: Zapraszamy do MCK OHP ŚRODA UL.WIOSNY LUDÓW POK 2010 ŚRODA WLKP.