Specjalista ds. szlifowania elementów aluminiowych - Zaborze, śląskie

Data dodania: 2024-04-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Pracodawca: P.P. Radoprzem B.Cz.R. Odrzywołek Sp. Jawna

Numer oferty: StPr/24/0430

Miejsce pracy: Czereśniowa 58, 43-520 Zaborze, powiat: cieszyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: szlifowanie konstrukcji aluminiowych

przygotowywanie elementów aluminiowych do lakierowania

kompletacja elementów zgodnie z specyfikacja

kontrola jakości
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: szlifierz metali
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: W dniu 25.04.2024 w rozmowie telefonicznej poinformował, że wykształcenie średnie jest pożądane ale nie konieczne.

NIP: 5480050382
REGON: 070035722
Adres: Czereśniowa 58, 43-520 Zaborze, powiat: cieszyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Daniela Zorychta
Nr telefonu: 604987656
E-mail: biuro@xcel.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail