Hydraulik/konserwator - Wilkowice, śląskie

Data dodania: 2024-04-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL KOLEJOWY W WILKOWICACH-BYSTREJ /S.P.Z.O.Z. SZPITAL KOLEJOWY W WILKOWICACH-BYSTREJ/
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/24/0675

Miejsce pracy: Żywiecka 19, 43-365 Wilkowice, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż oraz demontaż punktów hydualicznych, uszczelnianie, udrożnianie, czyszczenie, konserwacja instalacji wodociągowych oraz kanalizacyjnych, serwisowanie oraz dbanie o prawidłowy stan techniczny urządzeń, doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, utrzymanie sprawności technicznej obiektów, sprzetu, wyposażenia stanowiącego własność szpitala.

Praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-14.00 lub 6.30-14.30 w Wilkowicach. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy z możliwością przedłużenia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze 4300 zł + dodatek za staż pracy + nagrody jubileuszowe
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: hydraulik
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia:
  • uprawnienia SEP do 1 kV
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe techniczne, uprawnienia SEP do 1 kV, umiejętność dobrej organizacji pracy, doświadczenie nie jest wymagane.

NIP: 9372188022
REGON: 01065717500000
Krótki opis działalności gospodarczej: szpital
Adres www: www.szpital-kolejowy.com
Adres: Żywiecka 19, 43-365 Wilkowice, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Danuta Parcia
Nr telefonu: 33 812 20 20 (28,29) w.135
E-mail: danuta.parcia@szpital-kolejowy.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny lub mailowy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail