Pokojowa - Wadowice, małopolskie

Data dodania: 2024-04-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracodawca: BADURA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0605

Miejsce pracy: Wenecja 4, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie pokoi hotelowych, pomieszczeń socjalnych, toalet, holi.
Umowa zlecenie z możliwością przedłużenia na umowę o pracę. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7:00-16:00 (godziny pracy do uzgodnienia). Wynagrodzenie brutto 27,70 zł/h. Praca również w weekend. Kontakt z pracodawcą e-mail:bartlomiej.kwarciak@hotelbadura.pl
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie brutto: 27,70 zł/h
Zawód: pokojowa
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie nieistotne, dokładność, punktualność, kultura osobista, zaangażowanie, dyspozycyjność.

NIP: 5512621015
REGON: 36066155300000
Krótki opis działalności gospodarczej: Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
Adres: Wenecja 4, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Bartłomiej Kwarciak
E-mail: bartlomiej.kwarciak@hotelbadura.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, może być skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail