Ślusarz monter k/m - Żyrardów, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-24
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Personnel Center Poland
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/04844

Miejsce pracy: JAKTOROWSKA 21, 96-300 Żyrardów, powiat: żyrardowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: montaż elementów stalowych na podstawie dokumentacji technicznej.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 24.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Zawód: ślusarz*
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Ślusarz*
Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG
  • znajomość czytania rysunku technicznego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie podstawowe, uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG, znajomość czytania rysunku technicznego.

Kontakt: edwardgruzicki@gmail.com, tel: 570640154

NIP: 7010612062
REGON: 365357239
Adres: TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO 9/2, 02-004 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 570640154
E-mail: edwardgruzicki@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail