Specjalista do spraw sprzedaży internetowej - Wałcz, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu
Pracodawca: A&K TRADERS KSEPKO SPÓŁKA JAWNA WAŁCZ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0213

Miejsce pracy: Kołobrzeska 56, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Klientami sklepu internetowego
-przyjmowanie i weryfikację zamówień w systemie sprzedażowym
-realizację zamówień złożonych przez klientów
-budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami
-przyjmowanie i obsługa zgłoszeń reklamacyjnych
-bieżącą współpracę z innymi działami firmy w zakresie realizacji zleceń dla klientów
-zamawianie towarów u dostawców w celu realizacji zamówień
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: w zależności od doświadczenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw sprzedaży
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: -doświadczenie w telefonicznej i mailowej obsłudze klienta
-znajomość procesów sprzedaży internetowej
-doświadczenie w wystawianiu aukcji na Allegro
-zaangażowanie w wykonywaną pracę i realizację celów firmy
-znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

NIP: 7651688774
REGON: 32116131200000
Krótki opis działalności gospodarczej: Spółka aktywnie działa w branży budowlanej od ponad 10 lat specjalizując się w sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz
Adres: Kołobrzeska 56, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Ksepko
E-mail: kariera@aktraders.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV +list motywacyjny wysłać na adres email: kariera@aktraders.com
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail