Samodzielna księgowa / samodzielny księgowy - Tanowo, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach
Pracodawca: BR REWIZOR KATARZYNA KUSAK Spółka Komandytowa
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0180

Miejsce pracy: Szczecińska 71b/1, 72-004 Tanowo, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Bieżąca obsługa księgowa Klientów biura, w tym m.in.: samodzielne księgowanie firm, podatkowe i księgowe zamykanie miesiąca/roku, udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych, weryfikacja księgowań, praca na oprogramowaniu Insert GT/Nexo z modułem Portal Biura.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Księgowy (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych
  • Księgowość, płace rozliczenia PIT, ZUS z obsł. programu komputerowego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Co oferujemy? Elastyczne godziny pracy, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie- adekwatne do posiadanych umiejętności, chętnie wysoko wynagradzamy zaangażowane osoby i doceniamy Pracowników,
- przeszkolenie na stanowisku pracy, niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy (komfortowe warunki pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii), wsparcie merytoryczne.

NIP: 8513310023
REGON: 52826411500000
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Kościuszki 5, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Edyta Leśniewska
Nr telefonu: 913123217
E-mail: elesniewska@pup.policki.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Osoba do kontaktu pracodawcy: Katarzyna Kusak
E-mail: katarzyna.kusak@biurorewizor.eu