Inspektor - Szczecin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pracodawca: Instytut Medyczny im.Jana Pawła II
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0843

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
PRACA W DZIALE ŻYWENIA, TWORZENIE HARMONOGRAMÓW PRACY PERSONELU DZIAŁU, OCENA ORGANOLEPTYCZNA WYDAWANYCH POSIŁKÓW, TWORZENIE PLANU PORZĄDKÓW, WYPEŁNIANIE DOKUMENTACJI HACCP, PRZYGOTOWYWANIE ZAPROWIANTOWANIA, ZAMAWIANIANIE SPECJALISTYCZNYCH ŚRODKÓW CHEMICZNYCH DO CZYSZCZENIA POMIESZCZEŃ KUCHENNYCH, WERYFIKOWANIE NA BIEŻĄCO STANU SANITARNEGO POMIESZCZEŃ KUCHENNYCH.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik technologii żywności*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)
  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

NIP: 8513158590
REGON: 321141806
Adres: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Rydzyńska
E-mail: mrydzynska@insmed.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail