Starsza woźna/y - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-23
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 IM. PRZYJACIÓŁ GROCHOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/04791

Miejsce pracy: Ludwika Michała Paca 44, 04-386 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - kontrolowanie uczniów przychodzących i wychodzących ze szkoły w zakresie ich obowiązków
ustalonych w statucie szkoły (zmiana obuwia, zasady zwalniania);
- sprawowanie nadzoru nad wejściem głównym, w tym
- nadzorowanie ruchu uczniów;
- zgłaszanie kierownikowi gospodarczemu przebywania na terenie szkoły osób, których obecność
budzi niepokój bądź uzasadnione podejrzenie;
- prowadzenie książki wejść i wyjść;
- udzielanie informacji interesantom;
- zezwalanie na opuszczenie szkoły tylko uczniom posiadającym wpis w dzienniczku dokonany przez rodziców podpisany przez wychowawcę, pedagoga, wicedyrektora lub dyrektora;
- zgłaszanie obecności osób obcych w pobliżu szkoły, zagrażających
bezpieczeństwu uczniów lub zachowujących się podejrzanie;
- informowanie po godz. 1600 patroli Straży Miejskiej lub Policji o problemach z zapewnieniem porządku i bezpieczeństwa w okolicy wejścia do obiektu szkolnego, boiska;
- utrzymywanie czystości w przydzielonym rejonie sprzątania poprzez codzienne wykonywanie czynności: a. wycieranie na wilgotno kurzy, b. wietrzenie pomieszczeń, c. zmywanie podłóg, d. podlewanie i pielęgnowanie kwiatów, e. uzupełnianie w pojemnikach mydła, papieru toaletowego, ręczników papierowych, f. mycie i odkażanie sanitariatów, g. przecieranie drzwi a w razie potrzeby mycie szyb, h. odkurzanie dywanów.
- zabezpieczenie pomieszczeń przed kradzieżą, włamaniem - zamykanie okien, drzwi;
- sprzątanie okresowe podczas ferii, wakacji, przerw świątecznych obejmujące gruntowne porządki w wyznaczonych do codziennego sprzątania pomieszczeń: mycie okien, pastowanie podłóg, trzepanie i pranie dywanów, zmianę zasłon, firan i itp.;
- sprzątanie po przerwach podłóg korytarzy, schodów oraz toalet;
- dbanie o porządek i czystość w przydzielonym pomieszczeniu gospodarczym;
- pełnienie dyżurów w stołówce szkolnej;
- zastępowanie nieobecnych pracowników i wykonywanie przydzielonego zakresu obowiązków:
- przekazywanie informacji kierownictwu szkoły o zauważonych nieprawidłowościach w zapewnianiu bezpieczeństwa uczniów i pracowników;
- przestrzeganie przepisów bhp i p/poż,;
- przestrzeganie Regulaminu Pracy;
- przestrzeganie obowiązków pracownika samorządowego, zapisanych w § 22.2 Regulaminu Organizacyjnego;
- wykonywanie poleceń Dyrektora szkoły i bezpośredniego przełożonego.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 23.04.2024
Data zakończenia: 15.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 562 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: woźny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Woźny
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, miesiąc doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego
Do wynagrodzenia zasadniczego doliczany dodatek stażowy

Zakres obowiązków:
- kontrolowanie uczniów przychodzących i wychodzących ze szkoły w zakresie ich obowiązków

Zgłoszenia: sp72@eduwarszawa.pl

NIP: 1131949165
REGON: 000801527
Adres: Ludwika Michała Paca 44, 04-386 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 22 277 14 30
E-mail: sp72@eduwarszawa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail