Archiwista k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-23
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/04820

Miejsce pracy: Andersa 16, 00-201 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
- porządkowanie, uzupełnianie i ewidencjonowanie zasobu archiwalnego,
- porządkowanie dokumentacji przyjętej w stanie nieuporządkowanym,
- przyjmowanie, przechowywanie oraz zabezpieczanie dokumentacji zgromadzonej w archiwum zakładowym oraz prowadzenie jej ewidencji,
- przyjmowanie właściwie opracowanej dokumentacji spraw zakończonych na podstawie spisów zdawczo-odbiorczych,
- udostępnianie i wypożyczanie dokumentów z archiwum oraz weryfikacja terminowych zwrotów,
- inicjowanie brakowania dokumentacji niearchiwalnej i udział w jej komisyjnym bra-kowaniu,
- sporządzanie raportów z działalności archiwum zakładowego i stanu dokumentacji w archiwum zakładowym zgodnie z terminami i zasadami wynikającymi z obowiązujących przepisów prawa,
- wykonywanie prac magazynowych przy zasobie archiwalnym,
- sprawowanie nadzoru nad warunkami przechowywania w archiwum,
- prowadzenie bieżącej konsultacji dla pracowników dotyczącej przepisów kancelaryjno-archiwalnych, prawidłowego prowadzenia dokumentacji w komórkach organizacyjnych oraz prawidłowego opracowania dokumentacji podlegającej przekazaniu do archiwum zakładowego,
- prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z instrukcji kancelaryjnej,
- przygotowywanie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie badań mikrobiologicznych, fumigacji, konserwacji akt oraz brakowanie akt,
- utrzymywanie stałego kontaktu z Archiwum Akt Nowych w zakresie postępowania z dokumentacją.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Data zakończenia: 02.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: + podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia, możliwość korzystania z funduszu socjalnego i grupowego ubezpieczenia, dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: archiwista
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Archiwista (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Archiwizacja

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne: wykształcenie średnie, mile widziane wyższe z archiwizacji, staż pracy: minimum 5 letni staż w zawodzie archiwisty, znajomość przepisów prawa archiwalnego i przepisów towarzyszących o charakterze archiwalnym, znajomość przepisów ustawy o ochronie danych osobowych.

Wymagania dodatkowe: kurs kancelaryjno-archiwalny I i II stopnia, doświadczenie w pracy w podmiocie leczniczym, znajomość zagadnień kancelaryjnych, znajomość ustawy o działalności leczniczej, umiejętność pracy w zespole, jak również umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu obowiązków, dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności Pakietu MS Office (Excel)..

Godziny pracy: 7:30-15:05.

Wymagane dokumenty: CV, List motywacyjny, Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji przez SPL DLA PW SPZOZ W WARSZAWIE zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie.

Zgłoszenie aplikacyjne wraz z CV i list motywacyjny z dopiskiem ARCHIWUM nalezy przesłać pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@spl.pl

NIP: 5262266523
REGON: 013280825
Adres: Andersa 16, 00-201 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
E-mail: rekrutacja@spl.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail