Technik - Ciechanów, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie
Pracodawca: 5 MAZOWIECKA BRYGADA OBRONY TERYTOTIALNEJ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0398

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 54, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Specjalistyczny nadzór nad transmisją danych w sieci teleinformatycznej różnych mediów przewodowych i bezprzewodowych. Ocena stanu technicznego komputerów. Montaż, modernizacja i rekonfiguracja oraz uruchamianie zestawów komputerowych oraz urządzeń sieciowych. Współudział w planowaniu i realizacji rozbudowy systemów informatycznych i teleinformatycznych. Kontrolowanie funkcjonowania mechanizmów zabezpieczeń i poprawność działania systemu informatycznego i teleinformatycznego. Konserwacja i naprawa sprzętu komputerowego, teletransmisyjnego i teleinformatycznego, a także sieci teleinformatycznych. Specjalistyczny nadzór na funkcjonowaniem systemów informatycznych i teleinformatycznych oraz ich utrzymanie w sprawności, nad właściwym przetwarzaniem, przechowywaniem i przesyłaniem danych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 13.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 950 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali technicy wsparcia informatycznego i technicznego
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • bardzo wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Obsługa urządzeń sieciowych w tym urządzeń CISCO; administrowanie urządzeniami serwerowymi. Umiejętność rozwiązywania problemów informatycznych.
[Umiejętność 1] : Znajomość rozwiązań teleinformatycznych z obszaru bezpieczeństwa teleinformatycznego; wiedza informatyczna oraz teleinformatyczna.
[Inne] : Skrupulatność, sumienność, dyscyplina wewnętrzna, umiejętność pracy zespołowej. Umiejętność obsługi urządzeń biurowych. Mile widziane poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "POUFNE", prawo jazdy kat. B.

NIP: 7393827791
REGON: 28060368400196
Adres: Wojska Polskiego 54, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna ANDRES
Nr telefonu: 261-341-218
E-mail: AN.ANDRES@RON.MIL.PL
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny: 261-341-218,
email: AN.ANDRES@RON.MIL.PL
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta