Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) - Częstochowa, śląskie

Data dodania: 2024-04-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracodawca: ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY ARKADIUSZ JĘDRASIK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0688

Miejsce pracy: 42-280 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Odwożenie produktów - palet z cegłami z wykorzystaniem wózka widłowego na miejsce składowania (praca w dzielnicy Gnaszyn, od poniedziałku do piątku).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 24.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym.

NIP: 5751011076
REGON: 150953040
Adres: 11 Listopada, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Arkadiusz Jędrasik
Nr telefonu: 605 237 016
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: najpierw koniecznie kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania na terenie zakładu - tel. 605 237 016. W przypadku osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne w PUP Częstochowa wymagane jest skierowanie do pracy do pobrania u swojego doradcy klienta
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: najpierw kontakt tel. w celu umówienia spotkania, Godziny : 7.00-17.00